ČIŠTĚNÍ DPF

Filtr pevných částic jako nenápadný pomocník ve vašem autě

Vlastnit automobil s sebou přináší kromě požitku z jízdy a mnohem jednodušší přepravy z místa A do místa B také nevyhnutelné výdaje a pravidelnou údržbu. Jednou z nezanedbatelných součástí takové péče je i pravidelné čištění DPF. O co jde?

čištění DPF Beskydservis

ČIŠTĚNÍ DPF OD
5 490 KČ

Máte dotaz? Zavolejte na naši infolinku
+420 774 349 080.

PROVÁDÍME ČIŠTĚNÍ DODÁVEK I AUTOBUSŮ

Máte dotaz? Zavolejte na naši infolinku
+420 774 349 080.

Filtr chrání mimo jiné vaše zdraví

Možná jste už někdy slyšeli o filtru pevných částic DPF. Řeč je o zařízení, které se významně podílí na tom, abyste za jízdy v automobilu zbytečně nevdechovali rakovinotvorné, okem neviditelné části prachu, jež vychází z výfuku aut majících dieselový pohon. Tím, že zachycuje pevné části, musí nevyhnutelně docházet k tomu, že občas dojde k jeho zanesení, ucpání.

Proč je důležité údržbu filtru nezanedbat?

Zdravotní důvody jsou zde zcela jasné. Plně funkčním filtrem nenutíte sebe ani ostatní k vdechování zdraví nebezpečných částic. Druhou věcí je pak cena za nový filtr, pokud ten stávající je zanedbán natolik, že jej již nelze uvést do chodu. Možná vás teď napadá, že můžete jednoduše ucpaný filtr demontovat z vašeho vozu a je o starost méně. Je ale třeba si uvědomit, že jízdou bez funkčního filtračního zařízení vypouštíte do ovzduší o mnoho desítek procent více karcinogenních látek a zároveň vězte, že legislativa, konkrétně euronormy, jasně předepisuje nejvyšší přípustnou hodnotu pevných částic a plynů vypouštěných do ovzduší.

PROFESIONÁLOVÉ V OBORU VÁM UŠETŘÍ ČAS I PENÍZE

Představte si, že váš autoservis zjistil diagnostikou defekt, totiž ucpaný filtr. Velice rychle, prostřednictvím telefonu nebo internetu kontaktujete profesionály na čištění DPF Ostrava, a teď se podržte. Sami pošlou svého kurýra do servisu, který si filtr vyzvedne, odveze a po renovaci opět doručí k vám. Nemusíte nikam jezdit, nic posílat. A víte co ještě? Váš filtr bude vyčištěn do neuvěřitelného jednoho dne! Spolu s ním obdržíte protokol s konkrétními informacemi o provedené práci. Váš autoservis filtr odborně namontuje zpět a vy můžete bez obav cestovat dál. Pokud však chcete mít vše plně pod kontrolou, je jistě možné přijet přímo k mechanikům zabývajícím se čištěním filtru pevných částic Ostrava a i tam proběhne diagnostika, demontáž, samotné čištění, sušení horkým vzduchem, následná montáž filtru do vozu a opětovná, závěrečná diagnostika. O tom všem budete zase mít památku v podobě podrobného protokolu.

Ekologicky a na 100 %

Báječnou zprávou pro všechny ekology je skutečnost, že čištění filtru pevných částic probíhá zcela ekologicky, protože je prováděno v uzavřeném cirkulačním okruhu s vlastním filtračním systémem, přičemž nedochází k uvolňování nečistot do ovzduší. A ještě jedna věc. Moderní způsoby čištění umožňují obnovit filtr na úroveň zcela nového filtru. Jen za menší peníze.

Jsme členem konceptu

Jsme držiteli certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009